Czynne i bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków – Gorzów Wielkopolski

  /  Czynne i bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków – Gorzów Wielkopolski

Zajmujemy się tworzeniem zabezpieczeń przeciwpożarowych budynków w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, a także edukowaniem osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obiektów – zarówno prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Nie są to jednak jedyne zadania firmy Fireproof w województwie lubuskim. Żeby budynek był odpowiednio zabezpieczony, niezbędna jest kompleksowa ochrona przeciwpożarowa – projekt, montaż i serwis w Gorzowie Wielkopolskim.

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne

Przejścia i dylatacje ppoż. – Gorzów Wielkopolski

Jednym z kluczowych aspektów ochrony budynku są zabezpieczenia przeciwpożarowe dylatacji i szczelin budowlanych. Wynika to z faktu, że niektóre z nich znajdują się na granicy stref pożarowych, dlatego są szczególnie istotne dla ochrony ppoż. obiektu. W Fireproof bierzemy pod uwagę takie parametry jak specyfika i grubość ściany lub stropu, szerokość szczeliny, zakres pracy dylatacji oraz klasę odporności ogniowej. Indywidualnie podchodzimy także do zabezpieczeń przepustów instalacyjnych (kablowych i rurowych).

Dokumentacja przeciwpożarowa w Gorzowie Wielkopolskim

Żeby zabezpieczenia przeciwpożarowe mogły prawidłowo spełniać swoją funkcję i zapewniać rzeczywiste bezpieczeństwo ludziom i obiektom, niezbędna jest odpowiednia dokumentacja w każdym przypadku. Każdemu Klientowi proponujemy więc wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, oceny zagrożenia wybuchem, scenariusza pożarowego, operatu przeciwpożarowego oraz projektów urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Żeby wszystkie wymienione dokumenty mogły efektywnie wejść w życie, prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Przegląd i serwis klap dymowych w Gorzowie Wielkopolskim

Klapy dymowe wraz z tryskaczami, oknami dymowymi, drzwiami ewakuacyjnymi i innymi zintegrowanym urządzeniami są uruchamiane przez system sygnalizacji przeciwpożarowej. Wykonujemy przeglądy i serwis wszystkich elementów tego łańcucha, aby cały system zabezpieczeń ppoż. w obiekcie mógł prawidłowo działać.

Zachęcamy każdego Inwestora do postawienia na bezpieczeństwo – nie tylko obiektu, ale przede wszystkim ludzi, którzy będą się w nim znajdować. Ochrona przeciwpożarowa gra w nim jedną z najważniejszych ról.