Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas e-mail. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

ul. Sycowska 23, 60-003 Poznań biuro@fireproof24.pl inż. pożarnictwa

Przemysław Pawlak

+48 669 499 726 przemyslaw.pawlak@fireproof24.pl inż. pożarnictwa

Tomasz Lechowicz

+48 697 025 859 tomasz.lechowicz@fireproof24.pl FORMULARZ KONTAKTOWY
Image Alt
FIREPROOF

Oferty pracy

  /  Oferty pracy
FIREPROOF

Co oferujemy?

Firma Fireproof z siedzibą w Poznaniu oferuje korzystne warunki finansowe oraz pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Chciałbyś / chciałabyś pracować dla FIREPROOF? Prześlij swoje CV na adres biuro@fireproof24.pl.
Jeśli masz dosyć monotonnej i nudnej pracy tym bardziej zachęcamy do złożenia CV. Znajdzie się coś dla Ciebie.

Pozdrawiamy,
Zespół FIREPROOF Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

Monter zabezpieczeń przeciwpożarowych

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prace budowlane w zakresie montażu biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Handlowiec/Sprzedawca w sklepie stacjonarnym (branża BHP i PPOŻ)

WYMAGANIA:

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji, komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane znajomość branży BHP i PPOŻ.